גלו את סדרת Alpha: הגדרה מחדש של מצוינות שמיעה


ברוכים הבאים לסדרת מכשירי השמיעה אלפא, אוסף פורץ דרך של פתרונות שמיעתיים שנועדו להגדיר מחדש את הדרך בה תחוו צלילים. עם הדגמים 3, 5, 7 ו-9, סדרת Alpha משלבת טכנולוגיה מתקדמת, נוחות ותכונות מותאמות אישית כדי לספק חווית שמיעה איכותית.


תכונות עיקריות:


1. טכנולוגיית סאונד מדויק: תצללו עמוק לתוך עולם של איכות שמיעה טהורה, בין אם מדובר בשיחה, מוזיקה או צלילי הטבע, סדרת אלפא מבטיחה שכל ניואנס יישמע בדיוק.


2. ביטול רעשים אדפטיבי: זה הזמן להיפרד מרעשי רקע לא רצויים, טכנולוגיית ביטול הרעשים האדפטיבית של סדרת הAlpha מסננת בצורה חכמה את הסחות הדעת, ומאפשרת לך להתמקד בצלילים החשובים.


3. נוחות מוגדרת מחדש: סדרת Alpha מעוצבת בצורה ארגונומית שמתאימה לנוחות במהלך כל היום. עם מכשיר אלגנטי, קל משקל ודיסקרטי. תלבשו אותו בביטחון ותהנו מנוחות שמעולם לא חוויתם לפני כן.


4. קישוריות חכמה: התחבר בצורה חלקה למכשירים האהובים עליך. סדרת Alpha מצוידת בתכונות קישוריות חכמות, המאפשרות לך להתחבר בקלות למכשירי האנדרואיד והאייפון שלכם.


5. סוללה עמידה לאורך זמן: תיהנו משימוש ממושך ללא הפרעות. הסוללה העמידה לאורך זמן של סדרת ה-Alpha מבטיחה שתישארו מחוברים ומעורבים לאורך כל היום.* את ההבדלים בין הדגמים השונים יסביר לעומק קלינאי/ת תקשורת מוסמך תוך התחשבות בירידת השמיעה ובהתאם זכאות המבוטח.