אביזרי שמיעה

אביזרי שמיעה

אוזניות לטלויזיה-  אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה מבית TechniSat  תוצרת גרמניה

אוזניות לטלוויזיה בעלות טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת המאפשרת צליל חד וברור, סינון רעשים, בקרת עוצמה ותדרים ואפשרויות חיבור למגוון מקורות מדיה. האוזניות מגיעות עם 2 סוללות נטענות המאפשרות שימוש רצוף לאורך שעות רבות.


   


אוזניות  מגבר לטלוויזיה דגם TV-AID 

מגבר נייד- Williams sound מבית Pocketalker 2.0 מגבר אישי


המגבר אישי המתקדם ביותר בעולם בעל עוצמה ואיכות צליל מעולה המתאימה לבעלי לקות קלה בשמיעה עד בינונית-חמורה אשר אינם מעוניינים או יכולים להשתמש במכשירי שמיעה. המגבר מותאם לשימוש אוכלוסייה מבוגרת וקל מאוד לתפעול. המגבר מגיע עם זוג אוזניות סטנדרטיות הנוחות לשימוש במגוון מצבים כגון צפייה בטלוויזיה, האזנה לרדיו או מפגשים חברתיים .

טלפון נייח לכבדי שמיעה- תוצרת שוויץ Switel  


טלפון נייח מתוצרת Switel שוויץ הינו הטלפון האידיאלי לאוכלוסייה המבוגרת אשר מתקשה בתפעול טלפון סטנדרטי.הטלפון בעל פשטות ונוחות הפעלה, מציע צלצול (עד 90db) ואפרכסת (עד 40db) מוגברים עם איכות צליל מעולה יחד עם כפתורים גדולים המאפשרים קלות בהפעלה גם למתקשים בראייה. בנוסף קיימת אופציה לדיבורית ללא צורך בהחזקת האפרכסת. הטלפון מגיע עם 6 מקשי תמונה ועוד 4 כפתורי חיוג מהיר המאפשרים חיוג בלחיצת כפתור יחידה, ללא צורך לזכור מספר או לחייגו.טלפון אלחוטי לכבדי שמיעה-תוצרת שוודיה Doro טלפון אלחוטי מוגבר 


טלפון אלחוטי תוצרת חברת Doro שוודיה עם הגברה גבוהה במיוחד (40dB) ועוצמת צליל ואפרכסת מוגברים (90dB). הטלפון הינו טלפון אלחוטי לכבדי שמיעה מהמתקדמים בעולם ומאפשר בנוסף למאפיינים הסנטדרטים של טלפון אלחוטי, לקבל ולהוציא שיחות ישירות מבסיס הטלפון, גם ללא נוכחות האפרכסת.פעמון לדלת לכבדי שמיעה-SW200 פעמון לדלת אלחוטי עם מבזק אור


פעמון לדלת SW200 הינו פעמון אלחוטי המגיע עם 4 עוצמות צלצול (עד 110dB) וחיווי ויזואלי ע"י הבזקי אור כאשר מישהו בדלת. טווח הפעמון הינו עד 300 מ'. הפעמון אינו מצריך בעל מקצוע להתקנה ומופעל ע"י סוללות - פתרון מושלם לאוכלוסייה הותיקה. קיימת אופציה לרכשת אבזם חגורה רוטט לחיווי נוסף כאשר הפעמון מצלצל.


שעון מעורר עם רטט לכבדי שמיעה- תוצרת ארה"ב TimeShaker שעון מעורר עם כרית רטט 


שעון מעורר המותאם לכבדי שמיעה או לאנשים המתקשים להתעורר משעון רגיל. צג גדול ומואר מקל על קריאת השעון גם בלילה, חיבור USB המאפשרת הטענת טלפון סלולרי וכרית רטט להנחה מתחת לכרית השינה. הרטט החזק של הכרית יחד עם עוצמת הצלצול של השעון המעורר (120dB) מסייעת לכבדי השמיעה.
קופסאת יבושקופסאת ייבוש עם טבליות-


סוללות למכשירי שמיעה-
 נהלים והשתתפות  קופות החולים ברכישת אביזרי שמיעה


תוצאת תמונה עבור כללית מושלם
                           גובה ההחזר למבוטח כללית מושלם:               -החזר מושלם מתאפשר אחד לשנתיים בכפוף לזכויות הנרכשות של החבר ,
                גובה ההחזר  75% מערך האביזר ולא מעבר לסכום  1,075 ש"ח.תוצאת תמונה עבור כללית מושלם

                   נוהל החזר כספי למבוטח כללית מושלם:

  1. הפניה מרופא א.א.ג לרכישת אביזר שמיעה

                      (חשוב שיהיה מצויין צמד המילים"אביזר שמיעה")
2. חשבונית מס קבלה מפורטת על אביזר הנרכש
                         3. מילוי טופס מימוש מושלם לרכישת אביזר שמיעה(ימולא במכון)


את כול שלושת הטפסים שולחים בדואר למחלקת החזרים ועד 60 יום מועבר ההחזר לחשבונו של המבוטח